Şirketler ve Ticaret Hukuku

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Ofisimizin şirket avukatları, şirketin kuruluş ve büyümesi sürecindeki kuruluş, sermaye finansmanı, lisanslama ve ticari sözleşmeler, halka arz ya da hususi satış, birleşme & devralma ve günlük şirketin temsili gibi tüm safhalarda danışmanlık vermektedir.

Ofisimiz müvekkillerimizle yakın çalışma ilişkileri tesis etmekte ve müvekkillerimizin kendilerine özgü ihtiyaçları ile bulundukları sektörlerin niteliklerini dikkate alarak profesyonel görüş temin etmektedir.

Ofisimizin şirketler hukuku takımının ayrıca Birleşme&Devralma projelerinde tecrübesi bulunmakta olup bu projelerde kendilerine uyuşmazlıkların çözümü, fikri mülkiyet, iş, çevre, gayrimenkul ve vergi hukuku avukatlarınca da gerekli destek sağlanmaktadır.

Ofisimizin şirketler hukuku avukatları farklı sektörlerdeki uluslararası şirketlerin dahil olduğu birçok önemli satın alma projelerinde yer almıştır. Hukuki incelemelerde ve satın alma aşamalarından satın alma işlemi tamamlanana kadar tüm sürece ilişkin geniş tecrübemiz bulunmasına bağlı olarak, satın almalarda hem satıcı hem satışa sunulan rollerdeki müvekkillerimize hukuki hizmet vermekteyiz.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak özel hukuki inceleme ve yönetici raporlarının hazırlanması, satın alma ve ortaklık sözleşmelerinin düzenlenmesi, müzakere edilmesi ve incelenmesi, gerekli tüm izinlerin alınması ve ilgili satın alma işleminin tamamlanması ofisimiz tarafından yerine getirilmektedir.